Przedszkole – grupa starsza

Witam wszystkich swiatecznie!!!

Za nami kolejna sobota pracujaca. Tematem ostatnich zajec bylo poznanie "Ksztaltow".Przedstawilam dzieciom na przykladach w klasie podstawowe ksztalty: kolo, kwadrat, prostokat i trojkat. Poznalismy nowa literke "S", a na zajeciach plastycznych w ramach zabawy razem z dziecmi wyklejalismy kolorowego pajacyka zrobionego z ksztaltow (prace dziecimozecie ogladac na tablicy przed klasa). Jako zadanie domowe bardzo prosze o powtorzenie wszystkich literek poznanych przez nas …. 

Poznane przez dzieci literki: "A", "E", "I", "O", "M", "T","U", "L", "S"…bardzo prosze cwiczyc z dziecmi literki oraz liczemy do 10.

W tym dniu rowniez dzieci wykonywali przepiekne laurki dla swojej kochanej babci i dziadzi 🙂 Wszystkiego najlepszego dla WAS!!!!~ 

Musze sie z Wami podzielic jestem bardzo dumna z Waszych pociech …. pieknie spiewaja nasz polski hymn …brawa!!!

Ps. Jesli ktos moze zakupic jakis przysmak podczas ogladania naszego kina domowego …bede wdzieczna

Plan zajec na sobote 27 stycznia

10:00 – 10:15 Apel, modlitwa w bibliotece
10:15 – 11:30 Zajecia edukacyjne z przerwa                                                                                                                                                                                   11:30 – 11:45  Lunch                                                                                                                                                                                                                   11:45 – 12:00  Zajecia na swiezym powietrzu                                                                                                                                                                             12:00 – 12:20  Kino domowe                                                                                                                                                                                                      12:20 – 13:00   Zajecia plastyczne                                                                                                                                                                                              13:00 – 14:00 Zajecia wlasne

 

 

🙂 WAZNE 🙂

 Ksiazeczki ktore dzieciaczki otrzymaja ode mnie, postanowilam zostawic w szkole ze wzglegu na czeste zapominanie ich. ( jesli panstwo zycza sobie aby wziasc ksiazeczke do domu I cwiczyc z niej ze swoja pociecha, prosze mi o tym powiedziec …. Nie widze zadnego problemu).  BARDZO PROSZE Was rodzice abyscie codziennie cwiczyli slowka przerabiane w szkole z  dziecmi. (4 godzinki na caly tydzien to jest stanowczo za  malo  ) z gory ogromnie dziekuje!!!!!Gdybyscie panstwo mieli jakies pytania podaje swoj email: e_bilewska@yahoo.com

Dzieci otrzymuja ksero kartke z napisem ZADANIE DOMOWE …prosze o zrobienie i przyniesienie w folderze.

 

NADCHODZACE WYDARZENIA W NASZEJ SZKOLE:

3 luty  – zabawa karnawalowa dla dzieci

10 luty  –  zabawa karnawalowa dla doroslych- serdecznie zapraszam…bilety juz sa do nabycia przed i po szkole !!!

Zycze wszystkim milego tygodnia i do zobaczenia w sobote 😉 Dziekuje. Ewelina Reichert