Przedszkole – grupa starsza

Drodzy Rodzice!!!
Za nami druga sobota zajec. Mam nadzieje ze wasze pociechy pomalutku zaczynaja sie przyzwyczajac do mnie i do sobotnich zajec:). 

Nasze pierwsze zajecia wygladaly bardzo ciekawie, dzieci poznawaly sie wzajemnie, mowily swoje imiona jak rowniez opowiadaly nam o wakacjach. Rowniez w tym dniu dzieci mialy czas na zabawe i poznanie nowej sali. Cwiczylismy slaczki, kolorowaly nasze pierwsze slimaki. Po lunchu zabralysmy dzieci na mamy spacerek aby pokazac im rybki plywajace w stawie przy kosciele. Nasza atrakcja jest nasze kino domowe z malym snakiem. Z tego miejsca chcialabym bardzo podziekowac rodzicom Ryanka za przyniesienie dla wszystkich dzieci Gold fish :). W nastepna sobote zaczniemy nasze ksiazeczki. 


Plan zajec na sobote 16 wrzesnia:
 

10:00 – 10:15 Apel, modlitwa w bibliotece
10:15 – 11:30 Zajecia edukacyjne z przerwa
11:30 – 11:45 Lunch
11:45 – 12:00 Przerwa na swiezym powietrzu
12:00 – 12:20 Ogladanie bajeczki
12:20 – 13:00 Zajecia plastyczne
13:00 – 13:15 Gimnastyka
13:15 – 14:00 Zabawa wlasna

🙂 WAZNE 🙂
Prosze aby dzieci przyniosly ze soba lunch i bluze.
 Ksiazeczki ktore dzieciaczki otrzymaja ode mnie, postanowilam zostawic w szkole ze wzglegu na czeste zapominanie ich. ( jesli panstwo zycza sobie aby wziasc ksiazeczke do domu I cwiczyc z niej ze swoja pociecha, prosze mi o tym powiedziec …. Nie widze zadnego problemu).  BARDZO PROSZE Was rodzice abyscie codziennie cwiczyli slowka przerabiane w szkole z  dziecmi. (4 godzinki na caly tydzien to jest stanowczo za  malo  ) z gory ogromnie dziekuje!!!!!Gdybyscie panstwo mieli jakies pytania podaje swoj email: e_bilewska@yahoo.com

NADCHODZACE WYDARZENIA W NASZEJ SZKOLE:

Dziekuje bardzo za wszelka pomoc podczas niedzielnego pikniku dla poszkodowanych podczas huraganu …. Brawa dla wszystkich!!!

16 wrzesnia 2017  ZAJECIA SZKOLNE

28-29 pazdziernik DOZYNKI! (wystepy dzieci)

Zycze wszystkim milego tygodnia i do zobaczenia w sobote 😉 Dziekuje. Ewelina Reichert