Przedszkole – grupa starsza

Drodzy Rodzice!!!!!

Witamy Was drodzy rodzice, za nami kolejne zajecia w naszej szkole. Przez ten dluzszy czas przerobilismy wiele. Wasze pocieszy poznaly „Czesci ciala” (oczy, nos, usta, glowa, uszy, szyja, rece, nogi, plecy , brzuszek), „Kazdy z nas jest inny” tutaj podczas tych zajec rozmawialismy o tym ze jestesmy jednakowo zbudowani- mamy rece, nogi, glowe itp. a mimo wszystko roznimy sie. „Moj najblizszy swiat” wszystko to co istnieje wokol ich malego swiata czyli rodzina , mama, tata, brat, siostra, zwierzeta, zabawki, koledzy, kolezanki itp…Kolejnym tematem byly „Kolory” (bialy, czarny, czerwony, zolty, brazowy, fioletowy, rozowy, zielony, niebieski). Dzieci licza do 5, a literki poznane przez nas to: „A”, „E”.W najblizsza sobote edzie mowic o pani „Jesien”.

PRACA DOMOWA

Dzieci otrzymaly od nas folder w ktorym umieszac bedziemy prace domowa dla nich. Bardzo prosze przerabiac z nimi poznane slowka na zasadzie zabawy … co masz w piorniku ? Dzieci wyciagajac mowia: to jest olowek, to jest gumnka, to jest klej itp. Bardzo prosze jak najwiecej rozmawiac z swoja pociecha w jezyku polski nas 4 godzinki w ciagu tygodnia to stanowczo za malo…

PLAN ZAJEC 111 LISTOPAD:

10:00 – 10:15 Apel, modlitwa w bibliotece

10:15 – 11:30 Zajecia edukacyjne

11:30 – 12:00 Posilek za zewnatrz

12:00 – 12:15 Zajecia na swiezym powietrzu

12:15 – 12:30 Kino domowe

12:30 – 13:00 Zajecia plastyczne

13:00 – 14:00 Zabawa z nauczycielem/wlasna

WAZNE DATY:

Gdybyscie mileli panstwo jakies pytania podaje swoj email: e_bilewska@yahoo.com