Klasa 5

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Mam w tym roku przyjemnosc uczyc w tym roku klase 5, w zwiazku z czym na poczatek podaje kilka informacji o mne. Moje nazwisko zmienilo sie i nazywam sie obecnie Jolanta Lewandowski. Moj numer telefonu: 713-235-0885, moj email jolanta605@wp.pl , Bardzo prosze o kontakt ze mna w dowolnej formie jesli tylko zajdzie taka potrzeba.

Na ostatnich zajeciach tj.16 wrzesnia sprawdzalam umiejetnosc czytania zadanej do domu czytanki. Wykonywalismy cwiczenia gramatyczne dotyczace samoglosek, spolglosek, sylab, glosek dzwiecznych i bezdzwiecznych po uprzednim wyjasnieniu .Od godz 1:30 odbywala sie religia.

Praca domowa

Prace domowa uczniowie maja zapisana w zeszytach , ale jeszcze raz przypominam:

Dokonczyc cwiczenia w Cwiczeniach do strony 12.

Nauczyc sie slow piosenki,, Plonie ognisko" str. 10 na pamiec. Kto nie da rady nauczyc sie calej piosenki prosze o nauczenie sie jednej zwrotki i refrenu.

Przygotowac sie do napisania dyktanda ze str 15.

Jolanta Lewandowski